TORTES UN KLIŅĢERU CEPŠANA KONDITOREJĀS.

Lielāku vai mazāku svētku svinēšana, allaž saistās ne vien ar jaukām un satraukuma pilnām gaidām, bet svarīgs kļūst arī tas, ko tad viesi ēdīs un kā nokārtot liela apmēra galda klāšanu. Allaž nepieciešams izvēlēties labāko pakalpojumu sniedzēju, lai pasākums pēc iespējas būtu izdevies. Beķereja Rīgā bieži mēdz piedāvāt ne tikai individuālus pasūtījumus konditorejas izstrādājumu cepšanā, bet arī piedāvā rīkot dažādus banketus. Kas gan var būt labāks – kāds visu ēdienu gatavošanu paveiks jūsu vietā un līdz ar to būs opcija godam atpūsties! Arī jautājums par to, kur pirkt gardu kliņģeri, noteikti būs atrisināts, ja izvēlēsieties lielisku konditoru.

KAS CEP KŪKAS PĒC ĪPAŠA PASŪTĪJUMA?
Tortes, kūkas, kliņģeri, bulciņas, pīrādziņi un kūciņas – ko gan vairāk var vēlēties saldummīļi savos svētkos. Ja izvēlaties torti pasūtīt pie konditora, tad ir rekomendējams iepazīties ar rekomendācijām, lai ir skaidrs ar ko rēķinātes un, protams, vai nosauktā cena ir adekvāta piedāvājumam. Labākais būs zelta vidusceļš, kurā ir samērīga cenu un, protams, piedāvājumu attiecība. Kūku pēc pasūtījuma Rīgā ir opcija izvēlēties pie atšķirīgiem konditoriem individuāli vai arī nopirkt konditorejā uz vietas. Šāda pasūtījuma cena sastāda ne vien produktu izmaksas, bet arī konditora ieguldītais darbs un līdz ar to laiks, tālab, ja arī cena kļūst par pāris eiro augstāka kā pērkot jau gatavu produktu, atceraties, ka kliņģeris vai kūka tiek cepts individuāli un, protams, vienmēr ir svaigs un gards.

BANKETA GALDA KLĀŠANA LATVIJĀ.
Vēl viens liels pasūtījumu veids, ko nereti nodrošina dažāda veida konditorejas, ir banketu galdu klāšana, jeb vienkārši banketi. Šis pakalpojums ir tik pat izplatīts un arī pieprasīts kā konditorejas pasūtījumu veikšana, kūku un kliņģeru cepšana. Galda klāšana izbaukumā rodas aktuāla, sākoties siltam laikam un vasaras sezonai, tādējādi šo laiku varētu saukt par ienesīgāko izbraukuma banketu rīkošanai gan telpās, gan ārpus tām. Lielu lomu banketu galdu klāšanā spēlē cenas un, protams, daudzuma attiecība, tādēļ klientiem vēlams sākotnēji iepazīties ar rekomendācijām par konkrēto konditoreju vai galdu klāšanas firmu. Banketu ēdienkartē parasti būtu iekļauti gan vairāki salāti, uzkodas, sieru, dārzeņu un gaļas plates, arī siltie ēdieni, ja šādas ir pasūtītāja vēlmes. Pasūtījums ir augstākās kvalitātes, svaigs un, protams, gatavots īsu brīdi pirms pasniegšanas.

Veiksmīga konditorejas un arī galdu klāšanas pakalpojumu sniedzēja piesaiste plānotajam pasākumam, būs viena maza daļiņa no visa, lai pasākums būtu izdevies un, protams, viesi dotos mājās apmierināti un, protams, labi paēduši!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *