Sup izbrauciens purvā – piedzīvojums visai ģimenei!

Supošana – tiešām diezgan jauns, bet taja pat brīdī jau diezgan dzirdēts termins vienlaicīgi. Kas īsti ir supošana, un kam tad ir vajadzīgi sup dēļi un to aprīkojums? Braukšana ar SUP dēli tulkojumā apzīmē stāvēt uz dēļa un airēt. Diemžēl nav iespējams apzīmēt konkrētu periodu, kad tad uzsāka savu dzīvi, ka sup dēļi, tā arī pati supošana, kaut gan noteikti skaidrs fakts, ka supošana bija dzimusi Havajās jau ļoti sen. Sākumā sup dēļi bija izmantoti ka parasts parvietošanās palīgs nokļūšanai uz kādu no salām. Burtiski tas bija parasts plosts, kurš turējās virs ūdens, bet virziens tika noteikts ar aira palīdzību. Tagad aktīvā atpūta parasti ietver sevī ne tikai tādu lietu, kā piemēram, katamarānu noma, taču parādās arī sup noma (Buļļulaivas )

Supošana izvelēts kā sporta veids? Kā sameklēt priekš sevis dēli?

Sup dēļi un to tipi tad ir ar saviem trūkumiem vai plusiem. Ja sup izbraucieni ir tas, ko tieši Jūs gribat, ir jāizdala, kas ir tas, kas ir būtiskākais: serfošanas manevrēšana, universāla stabilitāte, ērtības pārgājienā vai sup dēļi priekš sacīkstēm, kas pārsteidz ar ātrumu. Lai supošana izdotos, pievērsiet uzmanību SUP izmēriem kā arī tam apstāklim, kādā veidā tie ietekmē uz īpašībām, kas ir dēlim. Sērfinga sup dēļi izgatavoti tieši iešanai pa viļņiem. Vispopulārākie parasti ir universālie sup dēļi, tie tiek ražoti dažādu izmēru, medeļu un standartā ir piepūšamie. Izvēlieties piemērotu garumu kā arī platumu atkarībā no jūsu vēlmēm, auguma, smaguma, lietošanas līmeņa. Sup dēļi priekš tūrisma ideāli slīd, un garā garuma dēļ, dēļi var uzņemt ātru ātrumu, bet platums nodrošina stabilitāti. Sacensību sup dēļi tiek dēvēti par raķeti starp visiem dēļiem. Arī svarīga lieta būs sup dēļu garums, platums kopā ar biezumu, kas, savukārt, nosaka to, kāda būs supošana. Kā arī neaizmirstam par galveno aprīkojumu, kas ir drošības pavada un veste, bez šīm lietām nemaz nav ieteicams iet ūdenī.

Atpūta ar draugiem vai radiem – sup īre vai jau cita aktīvā atpūta pie dabas

Atpūta ar draugiem vai varbūt atpūta ar ģimeni vienmēr ir patīkama, kaut gan kopā ar draugiem tā parasti ir aktīvā atpūta. Bet jau ir apnikusi velosipēdu noma Vecrīgā, lieliska alternatīva būs buru jahtas noma, kura ir neaizmirstama. Gadījumā, ja esat izlēmuši, ka gribat, lai ir atpūta ar ģimeni, rekomendējams doties kaut kur pie dabas un ideāli, ja pie ūdens. Bieži vien atpūta ar ģimeni saistās ar bērnu izklaidēšanu, šeit lieliska iespēja būs laivu noma vai arī katamarānu noma, ja nama īpašnieks sniedz tāda veida servisu. Bet šodien tad ir jauns trends un nebūs nozīmīgi, vai ir Jums plānota atpūta ar draugiem vai ģimeni, tā jaunā aktīvā atpūta ir interesantie sup izbraucieni. Jums pat nevajadzēs personīgo dēli, tagad daudzās vietās ir atrodama sup noma. Nav noliedzams, ka, ja supošana ir Jūsu ikdienas sastāvdaļa, izdevīgāk taču būs nevis sup noma, bet labāk iegādāties personīgo dēli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *