Stūra kamīni mājīguma radīšanai

Lai kamīni būtu pielāgoti visiem klientiem, ir izstrādāti vairāki varianti, tomēr tie visi nodrošina vienādu siltuma apjomu. Skandināvu stila kamīnkrāsnis pieejamas ar dažādiem apdares variantiem, pietam Jūs varat uzreiz izvēlēties, kur to novietot – telpas vidū, pie sienas vai kur pavisam citur. Praktisks risinājums šeit ir stūra kamīni, kas īsā laikā uzsilda mājokli, taču netraucē pārējo mēbeļu izkārtojumam un brīnišķīgi iederas pat nelielās telpās. Toties granulu kamīni ļauj ietaupīt, jo nevajag tik daudz kurināmā, lai sasniegtu vēlamo temperatūru, pietam tos ir pavisam viegli kopt. Absolūti visas krāsnis ražotas Somijā, tāpēc varat izvēlēties tiešām izturīgu augstas kvalitātes modeli, kas garantē maksimālu siltuma atdevi.

Atrodiet krāsni pirts telpām

Mūsdienīgās pirts krāsnis nav tik sarežģītas un apjomīgas, gluži otrādi – tās ir kompaktas un pielāgotas jebkurai telpai. Malkas krāsnis ir pavisam vienkāršas, pietam inovatīvo tehnoloģiju risinājumi nodrošina to, ka šis kurināmais izdeg pilnībā. Lai noturētu siltumu vēl ilgāk un lai nebūtu jāraizējas par krāsns ārējo veidolu, Jums noteikti jāizvēlas tieši ziepjakmens apdare. Šīs krāsnis pilnībā atbildīs Jūsu prasībām un konkrētās telpas izmēriem, jo ražotāji piedāvā arī individuālu risinājumu. Pirts telpas uzsilšana nebūs ilga, tādēļ arī pavisam vēlā vakarā varēsiet izbaudīt patīkamu atpūtu.

Klasiskas plītis mājokļa sildīšanai

Vienkāršās un gaumīgās plītis tiek lietotas dažādās telpās, bet, lai atrastu sev atbilstošāko variantu, jāņem vērā tas, cik lielu platību tā apsilda. Toties plītis ar pievienotu cepeškrāsni ir krietni vērtīgākas, jo nav nepieciešamas divas atsevišķas iekārtas, lai pietiekamā apmērā sildītu māju un gatavotu ikdienas maltīti. Ieskatoties piedāvājumā vērts rūpīgi padomāt, vai Jums būtu vajadzīga plīts ar 2 atsevišķām cukām, jo tas dotu iespēju lietot abas šīs funkcijas vienlaicīgi. Lielākā daļa no plītīm simtprocentīgi veidotas ar ziepjakmens apdari, līdz ar to virsmu nav viegli deformēt, nejauši saskrāpēt utt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *