Šodienas skrituļslidas – daudzveidība un vēl pielietošana

Skrituļslidas tad ir tāds pats patīkams kā arī labs atpūtas un izklaides veids, kā divritenis, mono ritenis ka arī citi sporta inventāra veidi. Bez šaubām skrituļslidas padara dienu jaukāku, gan esot vienam, gan ar ģimeni vai draugiem. Jūs varat braukt nelielā ātrumā vai aktīvi. Parasti tieši skrituļslidas sievietēm izmanto, lai nomest dazus liekos kilogramus, ātri kaut kur aizbraukt vai, piemēram, tikai uzturēt fizisko formu. Turklāt online eksistē daudz video apmācību, kur stāsta par veidiem, kā labi sportot izmantojot skrituļslidas. Pastāv arī bērnu skrituļslidas, kas palīdz ātrāk iejusties aktīvajā kā arī interesantajā sporta ikdienā.

Pērc slidas šeit – https://hokejapasaule.lv/lv_lv/inline/skritulslidas

Pašas skrituļslidas un to daudzveidība

Uzstājīga vai fitnes skrituļošana, ar lieliem vai maziem riteņiem, pastaigām, dažādiem trikiem, vai arī ātrai sacensību braukšanai – un tas ir tikai sākums tam, kādas tad ir skrituļslidas. Protams, jāgrupē arī tādās grupās, kā skrituļslidas sievietēm vai vīriešiem, vai arī bērnu skrituļslidas. Kādas būs labākās priekš iesācēja? Piemērotākais veids būs skrituļslidas bērniem vai arī fitnesam domātās, to konstrukcijas līdzinās viena otrai, kur atšķirība ir tikai izmēru tabulā. Atšķirīgas no visiem ir ekstrēmālai un ātrai braukšanai domātās skrituļslidas. To var izskaidrot ar to, ka, ja vienas ir masīvas un smagas, kur priekš trikiem vajadzīgs stingri turēt kāju. Savukārt skriešanas skrituļslidas atšķiras no citiem jo tās vizuāli ir ar garu rāmi un liela diametra riteņiem, taču šajā gadījumā nav bremzes, tāpēc ši veida skrituļslidas sākumā ir grūti kontrolējamas. Skrituļslidas hokejam ārēji līdzinās hokeja slidām un šeit ir aizsargātas vietas, kur varētu ciest sportista kāja. Kādas tieši skrituļslidas izvēlēsieties, ir katra izvēle, taču labāk, kad ir zināms kāds labs skrituļslidu veikals, kur konsultanti varēs sniegt Jums padomu.

Pamata priekšnoteikumi skrituļslidu izvēlē

Tad, kad būs apmeklēts skrituļslidu veikals, būtu jāizprot uz ko konkrēti lūkoties, kad tiek meklētas skrituļslidas. Svarīgākais, kas būtu jāskatās, ka tieši tām nepieciešams labi aptvert Jūsu kāju. Tiešām var iegādāties mazliet lielākas skrituļslidas, ja atšķirība nav lielāka par puscentimetru. Šis variants ir labs, gadījumā ja tiek pirktas bērnu skrituļslidas vai arī cilvēkiem, kuriem pietūkst kājas. Gadījumā ja 2 dažādi izmēri Jums šķiet vienādi ērti, izvēlieties mazāku. Lai būt drošiem par to, ka apavu izmērs ir pareizs, staigājiet vai brauciet 15-30 minūtes. Tik ilgā laikā pēda pierod un būs iespējams pareizi novērtēt savas sajūtas. Komforts tomēr ir pamata kritērijs. Pirms pirkt skrituļslidas obligāti jāpārliecinās, ka Jums ir ērti. Neliels diskomforts, kad Jūs mērat apavus, pēc tam pārvērtīsies sāpēs. Gadījumā ja jūtaties neērti, izmēģiniet kāda cita uzņēmuma skrituļslidas, kā piemēram, rollerblade skrituļslidas. Jo atšķirīgiem brendiem ir savādāka iekšzābaka struktūra, un protams ir ļoti svarīgi uziet ertākās slidas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *