Nepieciešami pavisam jauni logi? Jāuzzina dažas būtiskas lietas!

Šodienas tirgū tiek piedāvati tādi logi, kas tad apmierina ikvienu, sākot ar parastajiem modeļiem piemēram, kā plastikata logi vai koka logi, līdz pat milzīgām panorāmas vai dizaina variantiem, ko var sniegt pakešu logi. Bet, plānojot tādu lietu piemēram, kā logu montāža, katrs vēlas labas kvalitātes variantu. Šeit nav svarīgi, kam tieši sniedzat prieksroku, vai, piemēram, tie ir alumīnija logi vai plastikāta logi, eksistē daži nosacījumi, kādā veidā var tikt pareizi piemeklēti logi un palodzes.

Uzzini vairāk – https://www.aluksniesiem.lv/reklamraksti/logu-nams-logu-montaza-tirdznieciba-un-apkope-132457

Dažnedažādie logi un vēl logu montaža, vai tiešām ir atšķirība, kādi tieši tie ir?

Pirms tam, kā tiek sūtīti logi, vispirms būs jāizprot, kāds tieši materiāls Jūsu situācijā var būt atbilstošākais. Tā kā katram materiālam ir savi plusi vai mīnusi:
– koka logi izceļas ar to, ka var tikt daudzkārt krāsoti, ir diezgan ekoloģiski un labi uztur siltumu, un tieši koka palodzes ir ļoti dabiskas. Savukārt, mīnusi ir augstās izmaksas, slikta izturība pret uguni un pelējumu, bet pie sliktas kopšanas logi var izjukt.
– alumīnija logi var izcelties ar diezgan pieņemamām izmaksām, savu vieglumu, un tiem ir vienkārša logu montāža, bet tie neizceļas ar labu siltumizolāciju.
– plastikāta logi jeb pvc logi tomēr uz šodienu ir vislabākais variants, jo tie izmaksu ziņā ir pieņemami kā arī tie labi notur siltumu.
Taču neņemot vērā to, kāda tieši tipa logi būs, tad priekš dzīvojamas telpas vislabākais jau ir trīskāršs vai divkāršs stiklojums, lai sasniegtu labu siltumizolāciju kā arī skaņas absorbācija.

Jumta logi, palodzes vai garāžu vārti, kur tad drīkst pasūtīt?

Būvējot māju, Jūs interesē ne vien visas mājas logi, tai skaitā jumta logi un palodzes, bet būs vajadzība nopirkt kvalitatīvas metāla durvis, kā arī, tā kā tā ir māja, būs vajadzīgi izturīgi garāžu vārti. Un cik labi, ja tas ir no viena ražotāja ar labu reputāciju. Mūsdienu digitālajā vidē visu iespējams uzzināt onlainā, tādēļ, pirms tiek pasūtīti logi vai garāžu vārti, vispirms izlasiet atsauksmes, jo labi logi jau ir mājas drošības un siltuma nodrošinātājs. Labas metāla durvis un garāžu vārti arī pilda šo drošības funkciju, līdz ar to šeit neiet runa par ekonomiju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *