Mājas sargs sērijveida dzīvokļiem – metāla durvis, kādā veidā atrast pareizās?

Aizsardzības sekmēšana un vēl strādājoša siltumizolācija jau ir divas galvenās prasības ārdurvīm. Viennozīmīgi tas, ka ārdurvis privātmājām vai dzīvokļiem jau ir tiešām lielā daudzveidībā, vienīgi apgrūtina izvēli. Protams, ir gan dzelzs durvis, plastikāta kā arī durvis no koka. Tad tagad parasti izvēlētas tad ir tieši dzelzs durvis, jo, piemēram, ārdurvis no koka nav izturīgas pret uguni, nav tik drošas un spēcīgas. Metāla durvis mājai vai arī dzīvoklim atšķiras ne tikai pēc izgatavošanas izejmateriāla, bet vēl pēc to izolēšanas biezuma, pārsega, slēdzenēm, vizuālā noformējuma, un personalizētā dizaina piemeklēšana padarīs Jūsu mājokļa durvis tik tiešām unikālas. Šodien metāla durvis var atšķirties arī pēc tā kādam dzīvoklim tās domātas, piemēram, metāla durvis 602. sērija, 467. vai kādam citam projektam. Taču svarīgākais protams tomēr ir durvju stiprums.

Ārdurvis sērijveida dzīvoklim vai privātmājai, ar ko tās atšķiras?

Ja pat Jūs meklējat ārdurvis privātmājām vai tikai dzīvoklim, ir atšķirība. Labas kvalitātes ārdurvis privātmājām no metāla parasti iekļauj noteiktus noteikumus – tās jau ir loti izturīgas. Lai tas īstenotos metāla durvis un to konstrukcija jau ir noteiktajā biezuma slānī, kā arī būtu jābūt kvalitatīvām slēdzenēm. Durvīm jābūt izturīgam tieši pret klimatiskajām izmaiņām – tās nemaz nedrīkst sākt rūsēt, tad, kad iekļūst mitrums, neizbālē saulē uc. Kā arī labas kvalitātes metāla durvis saglabā siltumu un sekmē izolāciju no trokšņiem. Taču ārdurvis dzīvoklim vajadzētu atbilst sekojošiem kritērijiem: laba trokšņu absorbācija, būtu jābūt pretdurvju pretestībai, ka durvis nevar uzlauzt, pie tam labas dzelzs durvis dzīvoklim ir hermētiskas pret aukstumu un smakām un izturīgas. Kvalitatīvas metāla durvis dzīvoklim klusi veras vaļā un ciet, pie tam tām ir mūsdienīgs vizuālais izskats. Skan kā ikdienišķas nianses, taču tik svarīgas.

Dzelzs durvis, kas atrodamas drošā un vēl jau zināmā salonā

Mēģinot sameklēt metāla durvis, klients sakumā pievērš uzmanību tikai cenai, kaut gan vēl svarīgāka lieta būs pats ražotājs, kas ražoja konkrētās durvis. Tā kā mēdz gadīties, ka nedaudz lielāka cena novedīs pie tā, ka tiešām dabūsiet pārbaudītas un arī labas kvalitātes ārdurvis dzīvoklim. Tā kā tādējādi var tad ir iegāde uz daudziem gadiem, jāizvēlas tie ražotāji, kas atbild par savu produktu kvalitāti. Tas apstāklis, ka pašas dzelzs durvis un to ražotājs ir atrodams online, ir liels pluss, jo var savākt informāciju par konkrēto brendu, kā arī pārdevēju, kurš tirgo šī veida produkciju. Labāk ir izvēlēties tos, kuri tirgū darbojas daudzus gadus, pie tam apliecinājuši savu produkciju. Svarīgi ir, ja metāla ārdurvis tiks ražotas pilnīgi automatizēti, tādējādi iespējams izbēgt brāķa variantus. Vienalga, kur Jūs pērkat internetā vai, piemēram, salonā, bet protams, ir parocīgi, kad metāla durvis dzīvoklim vai mājai iespējams iegadāties internetā, pie tam saņemot pilnvērtīgu konsultanta atbildi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *