Kolagēns un tā labā ietekme

Kolagēns pēc to īpašībām tomēr ir viens no visizplatītākajiem kā arī neatkārtojamajiem proteīniem. Tas tomēr ir savdabīgu “līme”, kura uztur Jūsu organismu neskartu, stirpinot muskuļu grupas kā arī saistaudus. Neaizvietojama cīpslu, saišu, locītavu, kā arī kaulu daļa, tā nodrošina kustīgumu, un tad novērš šo kustīgo daļu sabrukšanu. Kopā ar pašu elastīnu, kurš sastopams saistaudos, pats kolagēns padara audus elastīgus. Tas veicina būtiskāko lomu, kuras dēļ šis proteīns var tikt iekļauts vairākās procedūrās, priekš tam, lai saglabātu ādas jaunību, tvirtumu, elastību kā arī skaistu izskatu. Līdz ar vecumu samazinās kolagēna daudzums organismā. Jo vecāks paliek cilvēks, jo mazāks olbaltumvielu kvantums var būt ražots organismā. Tādēļ uztura bagātinātāji, it īpaši kolagēna lietošana, paliek par katras dienas sastāvdaļu.

Kolagēna lietošana pēc tā veidiem

Biežāk sastopamie kolagēna varianti cilvēka organismā, pēc zinātnieku domām, ir pirmais, otrais, trešais, ceturtais, piektais un desmitais. Pirmais tips jau ir sastopams deviņdesmit procentos audos. Tieši tas sastopams dermā un tiek nosaukts par galveno kaulu sastāvdaļu. 1. veida kolagēns palīdz konstruēt muskuļu, cīpslu un skeleta saites un iekšējos orgānus. II tips ir šķiedraudu kolagēns. Atrasts skrimšļa audos, locītavās, acs radzenē. Trešais tips ir muskuļu un arī asinsvados. IV tipa olbaltums veicina šūnu membrānas, kas balsta audu šūnas, piektais tips ir uz matu šūnu un placentas virsmas, bet desmitais tips veicina kaulu atjaunošanos, augšanu, locītavu attīstību ka arī pārveidošanu. Uztura bagātinātāji visbiežāk satur dzīvnieku vides un vēl jūras iemītnieku kolagēnu. Liellopu kolagens parasti atrodams II un II tipā. Viennozīmīgi šis ir un paliks piesātināts ar glicīnu un arī prolīnu, turklāt šis kolagēns kauliem ir ideālais risinājums. Zivju kolagēns (1., 2., 3. tips) viegli uzsūcas kā arī nodrošina gremošanu. Viennozīmīgi šis jau ir visefektīvākais olbaltums un nodrošina palīdzību ķermeņa iekšējiem orgāniem, asins vadiem, locītavām, skrimšļiem, kauliem un vēl ādai. Tāpēc, ja tiks atrasts kolagēns ādai, matiem vai arī kolagēns kauliem, šajā gadījumā tas ir tieši no jūras veltēm.

Kolagēns ādai vai pat kauliem – pārdevējs vai ražotājs, kam pievērst uzmanību?

Kad pienak brīdis, ka ir vajadzīgs kolagēns, pirkt to iespējams ne vien aptiekā, bet arī, piemēram, internetā. Bet mēģiniet uzzināt daudz vairāk par uzņēmumu un tā zināmu reputāciju, jo uztura bagātinātāji jau ir jālieto iekšā organismā. Saprotiet priekš sevis, kāds būtu nepieciešams veids – kolagēns matiem vai arī kolagēns locītavām, muskuļiem. Protams, pirms sūtīt tomēr ir vajadzīgs uzzināt, kāda tieši būtu kolagēna lietošana. Ir dzeramais kolagēns, kurš jau būs sagatavots. Tas būtu bioloģiski pieejams, pie tam ir piemērots arī tiem, kas cieš no gastrīta. Tas ir viegli lietojams, un vēl tas nebūs pašam jāgatavo – viena pudele satur ikdienas devu 5 gramus. Daudz ir izmantots kolagēna pulveris, kurš tad tomēr ir viegli sagremojams. Bet, ja pulveri pērkat ne pakas veidā, tad dzēriens būs jātaisa pašiem, kas tad ceļojumu ziņā nav īpaši ērti. Kolagēns kā kapsulas vai tapbletes ir visērtākais izmantošanas paņēmiens, kuru var paņemt līdzi uz darbu, ceļojumā vai komandējumā. Nav noliedzams, ka, kad tiks izvēlēts kolagēns atsauksmes būs tā lieta, ko labāk ir jāizlasa pirmām kārtām, tā Jūs atradīsiet piemērotāko opciju priekš sevis.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *