KĀ PAGATAVOT SUSHI?

Mūsdienās sushi vairs nav nekāda eksotika, bet normāla ikdienas uztura sastāvdaļa, kas atrodama lielveikalos, pasūtāma restorānos kā arī suši var viegli gatavot arī mājās. Viss vajadzīgais suši pagatavšanai noteikti ir atrodams piemājas lielveikalu plauktos, ieskaitot neskaitāmas piedevas un mērces, nemaz nerunājot par rīsiem, zivīm un dārzeņiem. Ja izvēlaties nobaudīt šo japāņu ēdienu pirmo reizi, nenoliedzami var veidoties apjukums un arī mulsums, redzot plašo piedāvājumu, bet satraukums noteikti ir lieks, jo katrs restorāns, kurā tiek gatavots sushi, savus pircējus iepazīstina ar rollu sastāvu, ierakstot to ēdienkartē.

 

Uzzini vairāk – https://www.sushibrothers.lv/susi-komplekti-susi-sets-32-gab-susi-sets-48-gab-susi-sets-64-gab-susi-sets-80-gab-susi-sets-96-gab

Parasti visiem interesentiem tiek piedāvāts ļoti bagātīgs suši ēdienu klāsts, pie tam, tos mēdz baudīt gan aukstus, gan karstus, tie ir lieli un arī mazi, asi un neasi. Sushi ir elastīgs ēdiens kā arī to mēdz pagatavot gan sekojot dažādām receptēm, gan pildījumā, papildus rīsiem, likt arī ko citu, pat gaļu, kā piemēram, vistu. Sushi receptes var izzināt gan globālajā tīmeklī, gan pagatavot savus mīļākos un zināmākos suši veidus, gan iedvesmojoties un nedaudz improvizējot. Izplatītākie sushi veidi noteikti ir maki rolli ar lasi, gurķiem vai avokado. Suši sarullēšanas varianti arī mēdz būt vairāki – gan tradicionālie ar rīsiem iekšpusē, gan rīsiem arī ārpusē, kas papildus apbērts ar masago ikriem vai arī sēkliņām. Sushi var arī cept! Vispopulārāk ir tos apcept tempura mīklā vai arī izveidot dažādas karsto piedevu cepurītes, piemēram, ar sieru. Arī veģetārieši un vegāni varētu baudīt suši. Tādos gadījumos, tie tiek gatavoti kopā ar dažādiem dārzeņiem vai tofu.

SUSHI SETI UN AKCIJAS AR PIEGĀDI.
Kad ļoti gribas suši, bet nav vēlmes vai laika to gatavot pašam, var izmantot suši piegādes pakalpojumus, ko Rīgā un citās lielākajās pilsētās piedāvā daudzi. Salīdzinoši daudzi suši piegādes restorāni, savu darbību izvēlas izvērst tikai uz savu klientu apkalpošanu attālināti, šādā veidā piedāvājot lielāku piedāvājumu un zemākas cenas. Šī iemesla dēļ, īpaši populāri noteikti ir kļuvuši sushi akcijas piedāvājumi un komplekti, jeb seti. Suši komplektos jeb setos, visbiežāk ir iekļauti dažāda tipa sushi, arī siltie, tai skaitā, cenas ir īpaši pievilcīgas. Suši ir iespējams piegādāt Rīgā par patīkamām piegādes cenām, turklāt, jo lielāks pasūtījums jo zemāka piegādes cena vai arī tās nav vispār!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *