Īsts sports vai izklaide – skrituļslidas jebkurām vēlmēm!

Vairumam no mums pašas skrituļslidas asociējas ar patīkamu sava laika kavēšanas veidu, kas pie tam ļauj saglabāt labu fizisko formu. Tomēr skrituļslidas ir plaši pielietotas pat dažādos sporta veidos un tām eksistē diezgan daudz dažādu variāciju. Eksistē ne vienīgi skrituļslidas bērniem, taču ir arī atsevišķa pieaugušo cilvēku grupas slidas. Bez tam vēl izdalās sporta un izklaides skrituļslidas. Taču, ja esat cilvēks, kas vienīgi vēlas izbaudīt sportisku braukšanu izklaides nolūkā, labākais variants ir iegādāties droša zīmola produktu, piem., rollerblade skrituļslidas, kuras pastāv gan iesācējiem, kā arī profesionāļiem.

Cik daudz veidu jau ir mūslaiku skrituļslidām bērniem vai pieaugušajiem?

Uzstājīga vai arī fitnesa braukšana, ar lieliem vai maziem riteņiem, pastaigām, dažādiem trikiem, ātrslidošanai – un tas ir tikai sākums tam, kādas tad ir skrituļslidas. Protams, jāizdala arī tādās grupās, kā skrituļslidas sievietēm vai vīriešiem, vai arī bērnu skrituļslidas. Kādas tad būs labākās priekš iesācēja? Piemērotākais variants ir skrituļslidas bērniem vai arī fitnesam domātās, to konstrukcijas ir līdzīgas, kur atšķirība ir tikai izmēru tabulā. Atšķirīgas no visiem ir ekstrēmālai un ātrai braukšanai paredzētas skrituļslidas. To var izskaidrot ar to, ka, ja vienas ir masīvas un smagas, kur priekš trikiem nepieciešams stingri turēt kāju. Savukārt skriešanas skrituļslidas atšķiras no pārējiem veidiem, vizuāli ir ar garu rāmi un liela diametra riteņiem, taču šajā gadījumā nav bremzes, tāpēc sākumā šīs skrituļslidas ir grūti kontrolēt. Hokeja skrituļslidas ir līdzīgas hokeja slidām pēc to zābaka, kā arī tām jau ir aizsargātas tās vietas, kas varētu ciest spēles laikā. Kāda veida skrituļslidas Jūs izvēlēsieties, ir Jūsu ziņā, taču labāk, ja tad ir pazīstams kāds labs skrituļslidu veikals, kurā pārdevēji labprāt sniegs Jums padomu.

Kam vērst savu pastiprinātu uzmanību, ja tiek meklētas skrituļslidas?

Pirms tiek apmeklēts skrituļslidu veikals, apdomājiet, ar kādu sporta veidu Jūs nodarbosieties. Pašā veikalā jau pievērsiet uzmanību izgatavotājam. Vairāki pazīstami ražotāji jau ir palielinājuši to cenas, protams, tikai uz kvalitatīviem produktiem. Te derētu vērst uzmanību drošiem izgatavotājiem, kā piemēram, rollerblade skrituļslidas ir laba izvēle, jo šeit iespējams sameklēt kā bērnu skrituļslidas, gan dažādas skrituļslidas vīriešiem vai sievietēm par atbilstošam cenām. Ja Jūs tikai mācaties braukt, tad, meklējot sev skrituļslidas, vislabāk ir savu izvēli apstādināt uz universālajām slidām. Un tad tiešām var izvēlēties augstas kvalitātes vai jau specializētas skrituļslidas. Vienalga, labi, ja skrituļslidu veikals piedāvā arī profesionālas konsultācijas, kuras ļaus Jums izdarīt labāko izvēli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *