ĪPAŠA PIEEJA KATRA KLIENTA VAJADZĪBĀM

Loģistikas un kravu pārvadājumu pakalpojumi ir bijuši aktuāli visos laikos. Daudzi no mums nemaz neiedomājas par to, ka lielveikala plauktos atrodamās preces, ir dažāda tipa loģistikas procesu gala rezultāts. Loģistikas pakalpojumi ietver visu – sākot no mantas radīšanas vietas, līdz pat nonākšanai lidz patērētājam. Loģistikas pakalpojumus uzņēmumā var kontrolēt daudzpusīgi – gan noalgojot loģistikas kompānijas, gan izveidojot atsevišķas loģistikas nodaļas, taču otrais variants ir nereti izplatīts lielu firmu vidū. Pašsaprotami šķiet tas, ka loģistikas uzņēmumi nodrošina dažāda tipa saistītos pakalpojumus. Līdzās starptautiskajiem kravu pārvadājumiem, populāri ir kravu pārvadājumi Latvijā, noliktavu pakalpojumi, konteineru pārvadājumi, un pat kravas taksometrs. Loģistikas pakalpojumi tiek piedāvāti ne tikai sauszemes pārvadājumiem, bet arī jūras un gaisa.

 

Optimālam risinājumam, pārvadājamā krava tiek vērtēta pēc daudz un dažādiem kritērijiem, lai atrastu piemērotāko pārvadāšanas veidu gan cenas, gan ātruma ziņā. Tiek nodrošināta arī apdrošināšanas un muitas brokeru pakalpojumu sniegšana. Transportēta tiek arī negabarīta krava, izvēloties piemērotāko veidu, kā tai sasniegt galamērķi. Esošo un potenciālo klientu viedoklis allaž ir vissvarīgākais, tālab, neatkarīgi no kravas pārvadāšanas veida, tiek sniegts kvalitatīvs pakalpojums, kas liks pastāvīgajiem klientiem turpināt sadarbību.

AR KO ATŠĶIRAS LOĢISTIKAS PAKALPOJUMI?

Ar ko tad īsti atšķiras kravu transportēšanas veidi? Jau noskaidrojām to, ka katrs kravas tips var būt pārvadājams dažādos veidos, par ļoti specifiskos un īpaši pielāgotos. Auto kravu pārvadājumi ir populārākais kravu pārvadājumu veids ne vien Eiropā, bet arī citur pasaulē. Auto transports ir piemērots jebkāda veida kravu transportēšanai. Pārvadāšanai ir iespējams izmantot atšķirīga veida transportu un to adaptēt kravas veidam. Lieli kravas auto nav vienīgie auto transporta veidi, kas tiek izmantoti pārvadāšanai, jo kravas var pārvadāt arī uz atklātām platformām, negabarīta kravu platformām, refrižeratora piekabēm, tenta puspiekabēm un tā šo sarakstu varētu turpināt vēl ilgi. Avio kravas pārvadājumi, savukārt, tiek uzskatīti par ātrāko un drošāko kravu pārvadāšanas veidu, ko īsteno īpaši jūtīgas un dārgas kravas transportēšanas reizēs. Daudziem būs pārsteigums, ka avio kravas tiek pārvadātas, izmantojot arī pasažieru lidmašīnas, jo jebkura lidmašīna ir piemērota šādai funkcijai. Protams, nevar aizmirst arī par dzelzceļu, kas ir otrs senākais kravas pārvadāšanas veids aiz jūras pārvadājumiem. Pārvadāšanai tiek izmantoti segtie vagoni, pusvagoni, platformas, cisternas un hopervagoni. Protams, nedrīkst aizmirst arī jūras ceļus, kas ir pats senākais kravu pārvadāšanas veids, kas tiek izmantots jau gadu simtiem. ASV, Singapūra un Filipīnas ir tikai maza daļa no ostām, uz kurām tiek nodrošināti kravu pārvadājumi ar kravas kuģiem. Šādi ir samērā ērti transportēt arī nestandarta kravas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *