Dizaina krēsli darba telpām

Vai kādreiz esi aizdomājies, kas ir tās mēbeles, bez kurām nav iespējams iztikt? Viena no tādām mēbelēm pavisam noteikti ir krēsli. Mūsu laikmetā krēsli vairs nav tikai vienkāršs praktisks priekšmets, ko izmanto tikai lai nebūtu visu laiku jāstāv vai jāguļ – nē, mūslaikos krēsli ir arī dizaina lieta, kas neizsakāmi daudz ko pasaka par telpas saimnieku.

Varbūt jūs interesē visi bāra krēsli vai gaumīgi apmeklētāju krēsli, bet varbūt jūs meklējat jau sen pelnītu labu atpūtas krēslu – ikvienā no šiem gadījumiem dizainakresli.lv viennozīmīgi ir labākā izvēle.

Dizainakresli.lv  ir uzņēmums ar vairāk kā desmit gadu ražošanas pieredzi krēslu gatavošanā.

Kāpēc dot priekšroku tieši šiem krēsliem? Pirmkārt, tā ir augstākā kvalitāte – dizainakresli.lv garantē šo mēbeļu ilgmūžību un izturību.  Otrkārt, elegance – saplākšņa krēsli ir īpaši ar plūstošām liektām līnijām un formām, kas vienmēr iederās ļoti labi un harmoniski. Treškārt, tas ir komforts, jo saplākšņa krēsli nav smagi – tie ir arī ergonomiski,jo aizņem maz vietas un tos ir elementāri salikt kopā, ja nepieciešams tos pārvietot. Ceturtkārt, bet ne mazsvarīgāk – šie tomēr ir dizaina krēsli, to stilu ir radījuši pasaulē atzīti interjera dizaina mākslinieki, piemēram, Pancho Nikander (Somija), Komplot Design (Dānija), Eric Pfeiffer no Amerikas Savienotajām Valstīm un vēl daudzi citi.

Kāpēc izvēlēties dizainakresli.lv ražotos krēslus? Tāpēc, ka šis ir uzņēmums ar vairāk kā desmit gadu profesionālos meistarību krēslu un cita veida mēbeļu ražošanā. Kvalitāte, elegance un komforts – tās ir trīs vērtības, kas ir uzņēmuma dizainakresli.lv pamatā.

Elegance. Bez asumiem un lauztām formām – saplākšņa krēsli ir harmoniski, to līnijas ir plūstošas un maigas. Šie krēsli bagātina jebkāda veida telpu. Ne mazāk svarīgi – dizainu šiem krēsliem ir izstrādājuši starptautiski atzīti dizaineri.

Komforts – liekti līmētā finiera tehnoloģija nodrošina, ka saplākšņa krēsli ir patīkami viegli, līdz ar to tas atvieglo krēslu pārvietošanu, turklāt tie veidoti tā, lai būtu ātri uzliekami viens uz otra un ērti uzglabājami.

Un tomēr, lai gan no kurienes būtu šie interjera dizaineri , paši krēsli ir ražoti šeit pie mums – Latvijā. Tas ir nozīmīgs aspekts, jo tas nosaka ne tikai krēslu piegādes cenas un termiņu, bet tā ir arī ļoti laba iespēja iepazīt noskatītās mēbeles klātienē pirms darījuma veikšanas, un nepieciešamības gadījumā saņemt konsultāciju par personalizētiem pasūtījumiem.

Krēsliem, kam ir dažādas funkcijas, būs arī citas lietas, kas ir būtiskas – ja vēlaties pirkt krēslus virtuvei vai bāra krēslus, tad jāizvēlas tādi, ko ir ērti tīrīt.

tie saliktā veidā ir pielāgoti ērtai uzglabāšanai – proti, tie aizņem pēc iespējas mazāku platību.

 

Ja gribat, lai krēsli nav bieži jāmaina un tie vienmēr izskatās iederīgi interjerā, tad noteikti izvēlies tos no uzņēmuma, kas bāzējas šeit Latvijā un uzņemas atbildību par savu darbu un rūpējas par draudzīgu attieksmi pilnīgi pret visiem klientiem. Latvijas uzņēmumi ir atbildīgi savu pircēju priekšā, jo tas ir reputācijas un goda jautājums.

Ražotājs, kas dzimis un attīstās Latvijā par katru savu darbu un klientu atbild ar savu reputāciju, tāpēc nešaubies, ka dizainakresli.lv savu produkciju tur visaugstākajā kvalitātes pakāpē, kā arī vienmēr rūpējas par to, lai katrs klients justos šeit gaidīts un apmierināts.

 

Uzticamas sadarbības partneris ir būtiskākā lieta visos gadījomos, kas nodrošina jau pusi no izdošanās – tas ir spēkā gan jautājumos, kas attiecas uz virtuves iekārtošanu, gan uz sava uzņēmuma iekārtošanu. Izvēlies profesionālu un gaumīgu krēslu ražotāju – dizainakresli.lv!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *