AUTO RIEPU SERVISA PAKALPOJUMS KATRAM INTERESENTAM.

Automašīnu bez riepām iedomāties nevaram, jo arī cilvēki bez apaviem nestaigā. Riepu nolietojums kā arī tehniskais stāvoklis bez šaubām ir ļoti būtisks drošības rādītājs. Neatkarīgi no tā, kāda veida riepas izmantojat, automašīnai ir jābūt drošai.Mašīnas riepas ir iespēja nopirkt dažādās cenu kategorijās. Automašīnas servisa darbinieki un riepu eksperti, vienmēr laipni atbildēs uz visiem jautājumiem un arī konsultēs par piemērotāko risinājumu. Automašīnu riepu serviss piedāvā arī automašīnas riepu uzglabāšanas pakalpojumu. Auto riepu servisi vienmēr nodrošina visāda tipa pakalpojumus, saistītus ar auto riepu  stāvokļa pārbaudi. Piem., mašīnu riepu diski ir svarīga sastāvdaļa jebkuram automobīlim, tāpēc arī disku pārbaude reizē ar auto riepu pārbaudi, tiek vienmēr nodrošināta. Iespēja sabojāt diskus, braucot pa Latvijas ceļiem, ir ļoti liela iespējamība, tādēļ to apkope ir ārkārtīgi svarīga. Riepu servisi nodrošina arī auto riepu maiņu un riepu balansēšanu.

Uzzini vairāk – http://mmkserviss.lv/

RIEPU UZGLABĀŠANAS SERVISS.

Ziemas automašīnu riepu sezona mūsu valstī iesākas pirmajā oktobrī un beidzas pirmajā martā. Saprotams, ka ziemas riepu izmantošana jau ātrāk vai ilgāk, ir atkarīga no reālajiem laikapstākļiem. Vissezonas riepām ir obligāti jāpārbauda protektora biezums pirms ziemas sezonas sākuma, lai nerastos nepatīkamas situācijas un pārpratumi. Pērkot lietotas vai mazlietotas ziemas riepas, bez šaubām ir ekonomija, jo pastāv iespēja ietaupīt teju četrdesmit procentus, kas ir diezgan liela naudas summa. Nereti, šāda atšķirība ir arī vasaras vai vissezonas riepām.Pirms pērkat lietotas vai atjaunotas riepas, noderētu konsultācija pie auto riepu servisa darbiniekiem.

 

KONSULTĀCIJA AUTO RIEPU SERVISĀ.

Riepu serviss, kas nodrošina saistošus piedāvājumus ikvienam klientam, vienmēr ir zelta vērtē. Ja nepieciešams nodot glabāšanā nesezonas auto riepas, jo mājas vai garāža nav tam piemērota, aicinām doties uz riepu garāžu un arī izmantot automašīnu riepu noliktavas servisu. Auto riepas servisos visā Latvijā ir iespēja pārbaudīt, labot, mainīt un arī visādi citādi savest kārtībā esošajai vai arī nākošajai darba sezonai. Lai pārvietošanās pa Latvijas ceļiem būtu vēl tīkamāka, ir opcija izmērīt arī protektora biezumu, kas ir īpaši svarīgs ziemas riepu rādītājs, sākoties drēgnajiem laikapstākļiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *